אודות קבוצת איתן

קבוצת איתן מבטיחה עוד מרכיב רב חשיבות: איתנות פיננסית מוצקה. בתחום הנדל”ן ותמ”א 38 בפרט, חשובה האיתנות הפיננסית ע”מ להבטיח עמידה בכל המחויבויות, היעדים וקידום תוכניות הבנייה במהירות וביעילות מול כל הגופים והרשויות המעורבות. קבוצת איתן מבטיחה לבעלי הדירות, שמה שנראה יפה ומרשים על הנייר בתחילת הדרך, אכן יתגשם בתוך זמן קצר בפועל.
קבוצת איתן מציעה לבעלי הדירות שילוב כוחות אידיאלי, שיביא למימוש פרויקט תמ”א 38 ללא פשרות. העבודה כולה מתנהלת תוך שקיפות מלאה והמידע נמסר לבעלי הדירות באופן רצוף, מבלי שהם נדרשים לעסוק ולקדם פעולות בעצמם. כך מקדמים פרויקט בצורה מקצועית, בלי דאגות ובלי כאבי ראש. משלב הייזום והתכנון הראשוני ועד להשלמת הפרויקט של תמ”א 38 והנאה מתוצאותיו, קבוצת איתן מעניקה לבעלי הדירות עלייה ברמת החיים ובערך הדירות תוך ביצוע נקי, שקט ומקצועי.

קבוצת איתן הנה מהחברות הראשונות בישראל שבצעה בפועל פרוייקטים של תמ”א 38. חבילת השירותים, שמציעה החברה, מכסה כל היבט וכל צורך של בעלי דירות, אשר מעוניינים לשדרג את הבניין ולממש את זכויותיהם במסגרת תמ”א 38. לקבוצת איתן יש יכולת מוכחת בביצוע פרוייקטים בימים אלה היא מבצעת מספר פרויקטים בערים מרכזיות בישראל. הניסיון הרב והרמה המקצועית מבטיחה כי הפרוייקטים יתבצעו בצורה מהימנה, מקצועית ובלוח זמנים קצר תוך כדי השגת כל היעדים ללא כל טירחה ועלות מצד הדיירים.
קבוצת איתן בעלת הידע והניסיון הנדרשים לליווי בעלי הדירות בתהליך, למיצוי זכויות בעלי הדירות ולמימוש זכויות אלה בצורה המיטבית והמניבה ביותר. לקבוצת איתן ניסיון רב בעבודה מול הרשויות המקומיות ואנשי מפתח המשפיעים על קידום הפרויקטים של תמ”א 38 והיא מעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומי הארכיטקטורה, הנדסה וקונסטרוקציה, פתרונות חניה, פיתוח סביבתי ותשתיות.

עמידה בלוחות זמנים

החברה עובדת בדגש על תשומת לב אישית לכל בעלי הדירות לאורך כל שלבי הפרויקט תוך הקפדה על לוחות זמנים וסטנדרטים ללא פשרה

שקיפות מלאה

העבודה מתנהלת בשקיפות מלאה מול בעלי הדירות משלב הייזום והתכנון הראשוני ועד להשלמת הפרויקט

איתנות פיננסית

חברת קבוצת איתן בעלת איתנות פיננסית גבוהה ומעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בכל התחומים

נסיון מוכח בביצוע

קבוצת איתן הינה מהחברות הראשונות בישראל שבצעה בפועל פרויקטים של תמ”א 38 כיום מבצעת מספר פרויקטים בערים מרכזיות בישראל

אודות

קבוצת איתן בתקשורת

דין זוהר שותף בקבוצת איתן מסביר מהי תמ”א 38? בשנת 1980 נכנס לתוקף תקן 413 שמורה שכל מבנה חדש צריך להיות מחוזק בפני רעידת אדמה. קיימים עשרות אלפי מבנים שנבנו לפני 1980 ואינם מוגנים בפני רעידת אדמה. מדובר על סכנה אמיתית, במקרה של רעש אדמה עשויים להיות אלפי פצועים והרוגים.

תוכנית מתאר ארצית 38 נכנסה לתוקף במרץ 2005, התוכנית מורה שכל בניין שיעבור חיזוק בפני רעידות אדמה, יהיה זכאי לזכויות בניה. בניין שרוצה לממש את זכותו לתמ”א 38 צריך להתאגד ולפנות לחברה שמתמחה בתחום, עדיף להגיע להסכמה שקרובה למאה אחוז מהדיירים על מנת למנוע בעיות בהמשך.
התוכנית משרתת את כל הצדדים: המדינה – מקבלת בניינים מחוזקים, הדיירים מקבלים השבחת נכס בלי שהם צריכים לשלם שום דבר מכיסם, העיריות מקבלות התחדשות עירונית והחברות שמבצעות את הפרויקט נהנות ממכירה של הנכסים. תמ”א 38 היא לא רק חיזוק המבנה, היא כוללת חידוש חיצוני, מעלית חדשה, שיפוץ של הלובי, ועוד הטבות בהתאם לאופי הפרויקט. בחירת חברה מבצעת צריך להיעשות לפי 3 פרמטרים מרכזיים: 1. ניסיון בניהול פרויקטים של תמ”א 38 2. איתנות פיננסית של החברה 3. חוזה הוגן – הדיירים מסתייעים בעורך דין (בדרך כלל משולם על ידי החברה במבצעת).